Tajemniczy brunet w klubie

W pewnym nocnym klubie, Agata, piękna blondynka o oczach jak lodowe jeziorka, tańczyła z tajemniczym brunetem. Jej mąż, siedzący gdzieś w ciemnym rogu, Dzisiaj był dla niej zupełnie obojętny.

Brunet, którego imienia nie znała, miał włosy jak czekolada i oczy tak ciemne, że zagubiłaby się w nich na zawsze. Jego dłonie, pewne i silne, przesuwały się po jej ciele, podkreślając każdą krzywiznę. Agata czuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna pod jego dotykiem.

“Czy to Ci się podoba?” szepnął w jej ucho.

“Tak,” odpowiedziała, zagłuszona muzyką i swoim własnym pożądaniem.

Ręka bruneta zacisnęła się na jej tyłku, pociągając ją bliżej. Agata czuła jego twardego kutasa przeciskającego się przez ubrania. To ją jeszcze bardziej podnieciło.

“Chcesz zobaczyć coś ciekawego?” zapytał.

Agata kiwnęła głową, niezdolna do mówienia. Brunet wziął ją za rękę i poprowadził przez tłum, w kierunku toalet.

Toaleta była ciemna i ciasna, ale Agata nie zwracała na to uwagi. Brunet zamknął za nimi drzwi i pchnął ją delikatnie do ściany. Jego usta schyliły się do jej szyi, a jego ręce zaczęły podnosić jej sukienkę.

Agata odetchnęła, czując, jak chłodne powietrze dotyka jej nagiej cipki. Brunet spojrzał na nią z podziwem, a następnie opuścił się na kolana. Jego język zaczął rozgrzewać jej cipkę, a jego palce zaczęły masować jej tyłeczek.

“Oh, Boże,” szepnęła Agata, gdy jego język dotknął jej łechtaczki.

Brunet uśmiechnął się do niej, a następnie kontynuował swoją pracę. Jego język tańczył po jej cipce, a jego palce zaczęły rozluźniać jej drugą dziurkę. Agata czuła, jak się zbliża do orgazmu, ale brunet nagle zatrzymał się.

“Nie teraz,” powiedział on, wstając. “Chcę, żebyś to czuła, gdy będę w tobie.”

Agata kiwnęła głową, niezdolna do sprzeciwu. Brunet obrócił ją, tak że stała twarzą do ściany, a następnie opuścił spodnie i bokserski. Agata czuła, jak jego twardy penis dotyka jej tyłka.

“Jesteś gotowa?” pytał on, jego głos drżący z pożądania.

“Tak,” szepnęła Agata, oddając się swojemu pożądaniu.

Brunet delikatnie wsunął kutasa w jej drugą dziurkę. Agata zacisnęła zęby, czując, jak się rozciąga, aby pomieścić jego rozmiar. Jednak ból szybko minął, zastąpiony przyjemnością, jaką nigdy wcześniej nie doświadczała.

“Oh, Boże,” szepnęła ona, gdy brunet zaczął rytmicznie poruszać biodrami.

Jego ręce trzymały ją za biodra, a jego ciało uderzało w jej tyłeczek. Agata czuła, jak jego kutas głęboko się w niej zagłębia, dotykając miejsc, których dotąd nie znała.

“Czy to Ci się podoba?” zapytał.

“Tak,” odpowiedziała ona, zagłuszona swoim własnym oddechem.

Brunet zaczął poruszać się szybciej, a jego oddech stawał się coraz bardziej chropowaty. Agata czuła, jak się zbliża do orgazmu, a jej ciało zaczęło drżeć z przyjemności.

“Oh, Boże, dochodzę” szepnęła, gdy fala przyjemności przelewała się przez nią.

Brunet również osiągnął orgazm, wypuszczając gorącą spermę w jej głąb. Agata czuła, jak się rozlewa wewnątrz niej, a jej ciało drżało z przyjemności.

Po chwili, gdy ich oddech powrócił do normy, brunet delikatnie wycofał się z niej. Agata odetchnęła, czując, jak jego sperma wypływa z jej ciała.

“To było niesamowite,” powiedział, uśmiechając się do niej.

Agata kiwała głową, niezdolna do mówienia. Brunet pocałował ją delikatnie na czoło, a następnie zaczął się ubierać.

“Czy zobaczymy się jeszcze?” zapytał, gdy był już gotowy do wyjścia.

Agata spojrzała na niego, niepewna, co powiedzieć. Zdradziła swojego męża, ale czuła, że chce powtórzyć.

“Tak,” odpowiedziała wreszcie. “Zobaczymy się jeszcze.”

Brunet uśmiechnął się do niej, a następnie wyszedł, pozostawiając ją samą w ciemnej toalecie. Agata wzięła głęboki oddech, a następnie zaczęła się ubierać. Wiedziała, że to, co zrobiła, było złe, ale nie mogła zaprzeczyć, że to było również niezwykle podniecające.

Gdy wyszła z toalety, spojrzała w kierunku miejsca, w którym siedział jej mąż. On nie zwrócił na nią uwagi, zupełnie pochłonięty swoim drinkiem. Agata odetchnęła z ulgą, a następnie skierowała się w stronę baru.

Miała jeszcze cały wieczór przed sobą, a teraz, gdy zdradziła swojego męża, czuła się wolna, jak nigdy wcześniej.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *