Spełnione marzenie

W pewnym salonie fryzjerskim, w którym powiewał delikatny aromat perfum i lakierów do włosów, siedział Adam, czekając niecierpliwie na swoją ulubioną fryzjerkę, Monikę. Monika była piękną, dojrzałą kobietą w średnim wieku, która z łatwością mogła konkurować z młodszymi dziewczynami. Jej długie, kasztanowe włosy, pełne objętości i połyskliwe jak słońce, były przeczesane na bok, odsłaniając jej szyję.

Adam od dawna podkochiwał się w tej kobiecie, podziwiał jej urodę i sposób, w jaki poruszała się z niespotykaną elegancją i gracją. Ale to nie tylko jej uroda przyciągała Adama. Monika była również bardzo ciepłą i przyjazną osobą, która potrafiła rozmawiać na każdy temat i uśmiechać się tak, że nawet najgorszy dzień stawał się lepszy.

Gdy Monika weszła do salonu, Adam poczuł, jak jego serce zaczęło bić szybciej. Kobieta uśmiechnęła się do niego i powiedziała: “Witaj, Adasiu. Czy gotów jesteś na swoją nową fryzurę?”

Obrazek 1

Adam odpowiedział z uśmiechem: “Tak. Jestem gotów na wszystko, co mi zaproponujesz.”

Monika zaczęła pracować nad włosami Adama, delikatnie przesuwając palce przez jego czuprynę i rozdzielając ją na pęczki. Adam czuł, jak jej dotyk wzbudza w nim niepokój i pożądanie. Zaczął marzyć o tym, by móc dotknąć jej ciała, poczuć jej skórę i zbliżyć się do niej jak nigdy dotąd.

Gdy Monika skończyła pracę, podeszła do Adama i powiedziała mu z uśmiechem: “No i jak? Podoba Ci się?”

Adam, nie mogąc odciągnąć wzroku od jej pięknych oczu, odpowiedział: “Tak, Moniko. Jest idealne. Ale pewne pytanie?”

Monika zaintrygowana odpowiedziała: “Oczywiście, Adasiu. O co chodzi?”

Adam zebrał odwagę i powiedział: “Moniko, od dawna podkochuję się w tobie. Jesteś tak piękna i cudowna, że nie mogę przestać o tobie myśleć. Czy nie chciałabyś wyjść ze mną na randkę?”

Monika spojrzała na niego z zaskoczeniem, ale po chwili uśmiechnęła się i odpowiedziała: “Dlaczego bym nie chciała, Adasiu? To bardzo miłe, że tak o mnie myślisz. Zgoda.”

Obrazek 2

Adam był szczęśliwy i zaskoczony zarazem. Nie mógł uwierzyć, że Monika zgodziła się na randkę z nim. Od tej pory ich relacja stała się bardziej intymna i bliższa. Rozmawiali o wszystkim, co ich interesowało, i coraz bardziej się do siebie zbliżali.

Pewnego wieczoru, podczas jednej z ich randek, Adam i Monika zaczęli rozmawiać o swoich seksualnych fantazjach. Monika przyznała, że od dawna marzy o tym, by ktoś zrobił jej anal. Adam, który również marzył o tym, by zrobić to z Moniką, poczuł, jak jego kutas zaczyna twardnieć w spodniach.

Monika spostrzegła to i uśmiechnęła się do niego z podnieceniem. “Widzę, że ci się to podoba, Adasiu – powiedziała. – Czy chciałbyś spełnić moje marzenie?”

Adam, bez wahania, odpowiedział: “Tak, Moniko. Chciałbym to zrobić z tobą.”

Gdy Adam i Monika wrócili do jej mieszkania, poczuli, jak napięcie seksualne między nimi rośnie z każdą chwilą. Monika delikatnie dotknęła ręki Adama i spojrzała mu w oczy z pożądaniem. “Czy jesteś gotów, Adasiu?” – zapytała.

Adam, czując, jak jego kutas twardnieje coraz bardziej, odpowiedział: “Tak. Jestem gotów.”

Monika wzięła go za rękę i poprowadziła do sypialni. Ściany pokoju były ozdobione delikatnymi obrazami i półkami z książkami, a łóżko, szerokie i wygodne, czekało na ich namiętną zabawę.

Monika zaczęła rozbierać się, odsłaniając swoje piękne, dojrzałe ciało. Jej piersi były pełne i elastyczne, a brzuszek płaski i delikatnie wygięty. Adam nie mógł odciągnąć wzroku od jej cipki, gładkiej i łysej, która zachęcała go do dalszych podbojów.

Adam również rozebrał się, odsłaniając swoje męskie, umięśnione ciało. Monika spojrzała na jego kutasa i uśmiechnęła się z podnieceniem. “Widzę, że ci się podoba, co widzisz, Adasiu – powiedziała. – Teraz przygotuj mnie na to, co ma nadejść.”

Obrazek 2

Adam zbliżył się do Moniki i zaczął pocierać jej ciało, delikatnie dotykając jej piersi i brzucha. Monika zamknęła oczy i zaczęła jęczeć z przyjemności. Adam spuszczał coraz niżej, aż dotknął jej łechtaczki, która była już mokra i gotowa na niego.

Adam zaczął masować łechtaczkę Moniki, delikatnie przeczesując jej fałdy i wsuwając palce w głąb jej cipki. Monika jęczała coraz głośniej, a jej ciało zaczęło drżeć z przyjemności. “Tak, Adasiu… Tak… – szeptała. – Czekam na ciebie w środku.”

Adam, czując, jak jego kutas jest już gotowy na akcję, wziął tubkę ze smarowidłem i namaścił nim swojego penisa i drugi otwór Moniki. Monika, czując to, odwróciła mu tyłeczek i lekko rozchyliła nogi, by dać mu dostęp do jej tylnej dziurki.

Adam delikatnie wsuwał swój kutas w głąb jej analnej dziurki, czując, jak ciało Moniki otacza go ciepłem i miękkością. Monika szemrała głośniej, a jej ciało zaczęło drżeć coraz silniej. “Tak, Adasiu… Tak… – szeptała. – To jest tak dobre… Tak dobre…”

Adam zaczął poruszać się w głąb i w dół, coraz szybciej i głębiej, czując, jak jego kutas jest otoczony ciepłem i miękkością ciała Moniki. Monika szemrała coraz głośniej, a jej ciało drżało z przyjemności. “Adasiu… Adasiu… – szeptała.

Adam czuł, że zaraz się spuści. Monika również czuła, jak jej orgazm zbliża się, i krzyczała coraz głośniej. “Adasiu… Adasiu… – szeptała. – Spuść we mnie… Spuść się we mnie…”

I tak, w końcu, Adaś eksplodował w jednej, wielkiej falii przyjemności, która rozlała się po całym ich ciele. Adam wylał swoją spermę w głąb analnej dziurki Moniki, a Monika krzyczała z przyjemności, czując, jak ciepła płynna maź wypełnia jej ciało.

Po chwili, gdy ich orgazmy ustąpiły, Adam i Monika leżeli obok siebie, odzyskując oddech i ciesząc się bliskością i intymnością, która ich połączyła. “Dziękuję ci, Adasiu – powiedziała Monika. – To było niesamowite.”

Adam uśmiechnął się do niej i odpowiedział: “Dziękuję ci, Moniku. To było najlepsze, co mi się kiedykolwiek przydarzyło.”

I tak, spełnione marzenie o analu z dojrzałą fryzjerką, która była zadbanym MILFEM, stało się faktem. A Monika, która od dawna marzyła o tym, by ktoś zrobił jej anal, odkryła nowe, niesamowite możliwości swojego ciała i swojej seksualności. I od tej pory, ich relacja stała się jeszcze bardziej namiętna i pełna przyjemności, które trwały aż do końca ich życia.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *