Seks niespodzianka w saunie

Pewnego letniego dnia, gdy słońce paliło jak ogień, sauna w lokalnym klubie fitness stała się schronieniem dla niewielu odważnych dusz. Jedną z nich był Adam, młody, przystojny mężczyzna o atletycznej budowie i włosach tak czarnych, jak noc. Drugą, natomiast, była Laura, piękna kobieta o włosach koloru miodu i oczach zielonych jak szmaragd.

Adam wszedł do sauny jako pierwszy. Usiadł na najwyższej ławce, zamknął oczy i oddał się ciepłu, które przepływało przez jego ciało. Laura weszła kilka minut później. Ujrzała Adama i poczuła, jak jej serce zaczyna bić szybciej. Byli sobie obcy, ale coś w nim ją pociągało.

Obrazek 1

“Czy tu jest wolne miejsce?” zapytała Laura.

Adam otworzył oczy i ujrzał Laurę. Był zachwycony jej urodą. “Oczywiście, proszę siadać” odpowiedział z uśmiechem.

Laura usiadła obok Adama. Czuła, jak ciepło sauny podgrzewa jej ciało, a jej serce bije coraz szybciej. Adam również czuł, jak jego ciało reaguje na obecność Laury. Jego spojrzenie przeszło po jej ciele, podziwiając jej pełne piersi i zaokrąglony tyłeczek.

“Jest ciepło, prawda?” zapytała Laura, próbując złagodzić napięcie.

“Tak, ale to mi się podoba,” odpowiedział Adam, patrząc jej prosto w oczy.

Między nimi zapanowało milczenie. Czuło się, jakby cały świat zatrzymał się, a jedynym, co istniało, byli oni dwoje. Laura poczuła, jak jej ciało zaczyna tętnić pragnieniem. Adam również czuł to pragnienie. Jego spojrzenie spoczęło na jej ustach, które wyglądały jakby były pokryte miodem.

Obrazek 2

“Czy mogę ci coś zrobić?” zapytał Adam, przesuwając się bliżej Laury.

Laura spojrzała na niego z zaskoczeniem, ale nie odpowiedziała. Zamiast tego, zaczęła całować Adama. Ich języki zaczęły się ze sobą splatać, a ręce Adama zaczęły przemierzać ciało Laury.

Adam poczuł, jak jego penis zaczyna się rozprężać. Laura również czuła, jak jej cipka staje się coraz bardziej wilgotna. Adam położył Laurę na ławce i zaczął całować jej szyję. Jego ręka schodziła coraz niżej, aż dotarła do jej cipki. Laura wydała lekki jęk, gdy czuła, jak palce Adama zaczynają masować jej łechtaczkę.

“Czy to ci się podoba?” zapytał Adam, patrząc na Laurę z pożądaniem.

“Tak… tak…” odpowiedziała Laura z trudem, gdy czuła podniecenie.

Adam zaczął masować łechtaczkę Laury szybciej. Laura wydała głośny jęk, gdy orgazm przetoczył się przez jej ciało. Adam poczuł, jak jego penis staje się coraz twardszy.

Adam uśmiechnął się i położył Laurę na brzuchu. Zaczął całować jej tyłeczek, a jego ręka znowu zaczęła masować jej cipkę. Laura wydała lekki jęk, gdy czuła, jak palce Adama wsuwają się w nią.

“Czy jesteś gotowa?” zapytał Adam, przygotowując się do włożenia swojego penisa w drugą dziurkę Laury.

“Tak… jestem gotowa,” odpowiedziała Laura, podnosząc swoje biodra  w stronę Adama.

Adam włożył swój kutas w drugą dziurkę Laury. Laura wydała głośny jęk, gdy czuła, jak Adam zaczyna się poruszać. Adam zaczął się poruszać szybciej, a Laura wydała kolejny jęk, gdy czuła, jak orgazm zaczyna się zbliżać.

“Czy to ci się podoba?” zapytał Adam, patrząc na Laurę z pożądaniem.

“Tak… tak… nie przestawaj,” odpowiedziała Laura z trudem, gdy czuła, jak orgazm przetacza się przez jej ciało.

Adam zaczął się poruszać jeszcze szybciej. Laura wydała kolejny jęk, gdy czuła, jak orgazm zaczyna się zbliżać. Adam również czuł, jak jego orgazm zbliża się.

Adam wydał głośny jęk, gdy czuł, jak jego sperma wypełnia drugą dziurkę Laury.

Po chwili oddechu, Laura i Adam wstali i zaczęli się ubierać. W saunie zapanowało milczenie, ale było ono przyjemne i spokojne. Gdy wyszli, Adam spojrzał na Laurę i uśmiechnął się.

“To było niesamowite,” powiedział.

Laura odwzajemniła uśmiech. “Tak, było niesamowite,” odpowiedziała.

Ich oczy spotkały się, a między nimi zapanowało napięcie. Adam zbliżył się do Laury i pocałował ją. Laura odpowiedziała na pocałunek, a ich języki zaczęły się ze sobą splatać.

“Chcesz wrócić do mojego mieszkania?” zapytał Adam, gdy wstali.

Laura spojrzała na niego z zaskoczeniem, ale nie odpowiedziała. Zamiast tego, uśmiechnęła się i wzięła Adama za rękę.

I tak, w tym upalnym letnim dniu, w saunie lokalnego klubu fitness, Adam i Laura doświadczyli niespodziewanej przygody, która na zawsze zapisała się w ich pamięci.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *