Lepsze dwa niż jeden

W sobotnie popołudnie, gdy słońce zaczynało zachodzić, w naszym domu panowała napięta atmosfera. Mój mąż, Tomasz, i jego najlepszy przyjaciel, Łukasz, siedzieli na kanapie, pili piwo i oglądali mecz. Ja, siedząc w fotelu obok nich, czytałam książkę, ale w rzeczywistości mój umysł był gdzie indziej. Od dawna podobał mi się Łukasz. Miał atletyczną budową ciała, ciemne włosy i przebojowy uśmiech.

“Kochanie, czy chcesz kolejne piwo?” – zapytałam Tomasza, wstając z fotela.

“Tak, dzięki” – odpowiedział, nie odrywając wzroku od ekranu.

“Łukasz?” – zapytałam, patrząc na niego z uśmiechem.

“Bardzo chętnie” – odpowiedział.

Wszystko, co potrzebowałam, to pretekst, aby przechadzać się po pokoju i budzić zainteresowanie Łukasza. Wiedziałam, że mój mąż nie miał nic przeciwko flirtowi, a nawet czerpał z tego przyjemność. Umyślnie wybrałam najkrótszą sukienkę, jaką miałam, aby pokazać moje piękne, opalone nogi i delikatnie okrągły tyłek.

Obrazek 1

Podając piwo, uśmiechnęłam się do Łukasza i powiedziałam: “Podoba Ci się moja nowa sukienka?”

“Tak, jest bardzo ładna” – odpowiedział, patrząc mi prosto w oczy.

Poczułam ciepło od jego komplementu i uśmiechu. Wracając do salonu, zauważyłam, że Tomasz patrzy na nas z uśmiechem na twarzy. Wiedziałem, co się dzieje i byłem gotowa na to, aby spełnić nasze najgłębsze fantazje.

“Czy chcesz zatańczyć?” – zapytał Łukasz, wstając z kanapy.

“Oczywiście” – odpowiedziałam, podchodząc do niego i zaczynając rytmicznie poruszać biodrami.

Muzyka była niska, ale mocna, a ja i Łukasz zaczęliśmy tańczyć coraz bardziej erotycznie. Tomasz siedział na kanapie, patrząc na nas z rozkoszą. Czując, jak Łukasz przyciska się do mnie, poczułam, jak jego kutas twardnieje w spodniach. To tylko podsyciło moje pożądanie.

“Czy mogę Ci z tym pomóc?” – szepnęłam do jego ucha, delikatnie dotykając jego penisa przez spodnie.

“Chciałbym, Ale, ale tylko jeśli Tomasz nie ma nic przeciwko” – odpowiedział, patrząc na mojego męża.

“Tomasz?” – zapytałam, patrząc na niego z podniesionymi brwiami.

“Oczywiście, że nie. Bawcie się dobrze” – odpowiedział z uśmiechem.

Obrazek 2

To było wszystko, czego potrzebowałam. Zaczęłam delikatnie masować penisa Łukasza przez spodnie, poczuwszy, jak rośnie coraz bardziej. On, w odpowiedzi, zaczął pocierać moje pośladki, powodując, że mój oddech stał się coraz szybszy i chrapliwy.

W tym samym momencie Tomasz podszedł do nas i zaczął całować moją szyję, a jego ręce zaczęły podrywać moją sukienkę. Czując jego dotyk i widząc, jak Łukasz rozpoczyna rozpinanie swoich spodni, poczułam, jak moja cipka staje się coraz bardziej wilgotna.

“Chcę Cię!” – szepnął Tomasz do mojego ucha.

Tomasz delikatnie włożył penisa do mojej cipki, a ja poczułam go w sobie, odczuwając przyjemność, jaką dawał mi jego rytmiczny ruch. Tymczasem Łukasz zaczął całować moje piersi, a jego ręka zaczęła się przemieszczać w dół, w kierunku mojej drugiej dziurki.

“Chcę czuć cię w moim tyłku” – szepnęłam do Łukasza, patrząc mu prosto w oczy.

“Na pewno tego chcesz?” – zapytał on, patrząc na mnie z zaniepokojeniem.

“Tak. ” – odpowiedziałam, całując go mocno.

Łukasz delikatnie włożył swój penis do mojej drugiej dziurki, a ja poczułam, jak się rozszerza, aby go pomieścić. To było niezwykłe uczucie, mieć dwóch mężczyzn w sobie naraz. Moja cipka i tyłek były wypełnione przyjemnością.

Ruchy Tomasza i Łukasza stały się coraz szybsze i mocniejsze, a ja zaczęłam odczuwać fale orgazmu, które rozprzestrzeniały się po moim ciele. Krzyczałam z przyjemności, a moje ciało drżało nie do opanowania.

W tym samym momencie Łukasz zaczął wytryskiwać, a jego ciało zaczęło drgać. Czując, jak jego sperma wypełnia moją drugą dziurkę, poczułam kolejną falę orgazmu, która rozprzestrzeniła się po moim ciele.

To było niezwykłe doświadczenie, mieć seks z dwoma mężczyznami naraz, a ja, Tomasz i Łukasz byliśmy całkowicie zaspokojeni i szczęśliwi. To było coś, czego zawsze chciałam, i teraz, gdy to się spełniło, czułam się spełniona.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *