Firmowa impreza – romans w pracy

W sobotę wieczór, Michał kończył ostatnie przygotowania do firmowej imprezy. Jako szef działu marketingu, był odpowiedzialny za organizację tego wydarzenia. Anna, nowa stażystka, szła za nim, pomagając w rozwieszaniu ozdób i ustawianiu stołów.

Michał był mężczyzną w średnim wieku, który nadal był w dobrej kondycji fizycznej. Miał krótkie, srebrne włosy i głębokie, niebieskie oczy. Anna była młodą, ambitną kobietą, której wdzięk i inteligencja natychmiast przyciągnęły uwagę Michała. Jej długie, czarne włosy spływały po plecach, a ciemnobrązowe oczy świeciły się entuzjazmem.

Gdy kończyli przygotowania, ich oczy się spotkały. Anna odwróciła wzrok pierwsza, czując, jak krew pulsuje w jej szyi. Michał zauważył ten moment słabości i uśmiechnął się do niej rozbrajająco.

“No, wszystko gotowe,” powiedział Michał, rozglądając się po pomieszczeniu. “Zdaję sobie sprawę, że to trochę nudne, ale musimy zachować profesjonalizm.”

Obrazek 1

Anna uśmiechnęła się słabo. “Zrozumiałam,” odpowiedziała, ale jej głos drżał z podniecenia.

Impreza rozpoczęła się wkrótce potem. Ludzie śmiali się, pili i tańczyli, ale Michał i Anna trzymali się z dala od zgiełku. Ich oczy szukały siebie w tłumie, a kiedy się spotkały, patrzyli na siebie tak długo, jak to tylko możliwe.

Kiedy ludzie zaczęli wychodzić, Michał podszedł do Anny. “Czy chcesz zostać jeszcze trochę?” zapytał, jego głos był niski i przekonujący. Anna kiwnęła głową, nie mogąc dobrać słów.

Kiedy ostatni gość opuścił pomieszczenie, Michał zamknął drzwi i zwrócił się do Anny. “Teraz w końcu jesteśmy sami,” powiedział, podchodząc do niej. Jego ręce opadły na jej biodra, a ich usta spotkały się w namiętnym pocałunku.

Anna odpowiadała na jego dotyk z równą pasją. Jej ręce przesuwały się po jego plecach, a jej ciało pragnęło być bliżej jego. Michał poczuł, jak jego penis zaczyna twardnieć w jego spodniach. Anna poczuła to również i uśmiechnęła się do niego z rozkoszą.

Obrazek 2

Michał spoglądał na nią z pożądaniem. “Chcesz zobaczyć moje biuro?” zapytał, wiedząc, że pytanie jest retoryczne. Anna kiwała, a on wziął ją za rękę i poprowadził przez puste korytarze.

Gdy weszli do biura, Michał zamknął drzwi i zaczął całować Annę znowu. Jego ręce przesuwały się po jej ciele, rozgrzewając ją. Anna odwróciła się do niego, a jej ręce szukały jego pasa. Rozpięła jego spodnie i dotknęła jego twardego penisa. Michał wzdychał z przyjemności.

“Chcę cię,” powiedziała Anna, spoglądając na niego z pożądaniem. Michał uśmiechnął się do niej i powiedział, “Twoje życzenie jest mi rozkazem.”

Michał delikatnie odsunął Annę od siebie i spojrzał na nią z głębokim pożądaniem. Jego oczy przemierzały jej ciało, zatrzymując się na każdej krzywiźnie. Anna czuła się naga, mimo że nadal była ubrana.

“Odwróć się,” kazał Michał, jego głos był niski i surowy. Anna posłuchała, odwracając się do niego tyłem. Michał przesunął się bliżej i zaczął pocierać jej tyłeczek przez sukienkę. Jego dotyk był miękki, ale pewny siebie. Anna wzdychała z przyjemności.

Michał spuszczał swoje ręce coraz niżej, aż dotknął jej cipki przez bieliznę. Anna wzdychała głośniej, a jej ciało zdradzało jej podniecenie. Michał uśmiechnął się do niej w lustrze i kontynuował swój dotyk.

“Wezmę Cię od tyłu,” powiedział Michał, jego głos był chropowaty od pożądania. Anna zgodziła się kiwając głową.

Obrazek 3

Anna oparła się o biurko, a Michał stanął za nią. Jego ręce trzymały jej biodra, a jego penis szukał wejścia do jej cipki. Kiedy wszedł, Anna wzdychała głośno. Michał zaczął się poruszać, jego ruchy były powolne, ale mocne.

Anna czuła, jak jej ciało się rozgrzewa. Jej cipka ściskała się wokół jego penisa, a jej oddech stawał się coraz bardziej chropowaty. Michał kontynuował swoje ruchy, a jego ręce przesuwały się po jej ciele.

“Mogę wejść w tyłek?” powiedział Michał. Anna zgodziła się. Michał wycofał się z jej cipki i zaczął masować jej tyłeczek. Jego dotyk był miękki, ale pewny siebie.

Michał smarował jej tyłeczek swoim penisem, a kiedy czuł, że jest gotowa, wsunął swojego kutasa w jej odbyt. Anna krzyknęła, ale nie poprosiła, by przestać. Michał zaczął się poruszać, jego ruchy były powolne, ale mocne.

Anna czuła, jak jej ciało się rozgrzewa. Jej odbyt ściskał się wokół jego penisa, a jej oddech stawał się coraz bardziej ciężki. Michał kontynuował swoje ruchy, a jego ręce przesuwały się po jej ciele.

Anna czuła, jak się zbliża do orgazmu. Michał również czuł, jak się zbliża do finału. Jego ruchy stawały się coraz bardziej chaotyczne.

Kiedy oboje osiągnęli orgazm, Michał wycofał się z niej i upuścił się na fotel. Anna oparła się o biurko, odzyskując oddech. Ich ciała były pokryte potem.

“To było niesamowite,” powiedziała Anna, spoglądając na niego z uśmiechem. Michał uśmiechnął się do niej i powiedział, “Tak, tak było.”

I tak zakończyła się ich namiętna noc. Ich romans w pracy był tajemnicą, ale ich pożądanie i przywiązanie do siebie były prawdziwe. I choć wiedzieli, że muszą zachować ostrożność, nie mogli zaprzeczyć temu, co czuli do siebie.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *